БРОДІВСЬКІ ШКОЛЯРІ-МАНДРІВНИКИ ПРОЙШЛИ МАРШРУТ «ТРИНІГ», ЩО НА ТЕРИТОРІЇ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

04.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

4 травня юні мандрівники – учні 4-Б класу Бродівської середньої школи №3 – здійснили екологічно-краєзнавчу мандрівку по туристичному маршруті «Триніг», що пролягає по геолого-ботанічній пам’ятці природи Національного природного парку «Північне Поділля». Мандрівку для юних туристів провели працівники відділу рекреації та туризму спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи природоохоронної установи.

Під час мандрівки школярі-туристи ознайомилися із природнім біорізноманіттям заповідної території, побували біля водного джерела, що є одним із витоків річки Стир, послухали розповідь гідів-провідників від НПП «Північне Поділля» про історичні події Другої світової війни, які мали місце на цій території, а також оглянули велетенські мегаліти – кам’яні останці всіляких химерних форм, яких нам залишило у спадок архаїчне Сарматське море, що тут плескалось 11-7 млн років тому.

Завершилась мандрівка на старій каменоломні, де еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для юних туристів краєзнавчу вікторину, під час якої школярі відповідали на запитання про відвідані місця та об’єкти, яких вони споглядали у часі походу.

В обідню пору, сповнені наснаги та приємних вражень від спілкування із живою природою, школярі-мандрівники повернулися до свого рідного міста Броди.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест