«Бережи природу – бо вона від Бога»

27.08.2013 admin ЕкоосвітаНовини

23 серпня провідним фахівцем з екологічної освіти Дзвінник Б.М., та священиком церкви «Воскресіння Христового» Ярославом Войтів , що знаходиться в селі Вербівчик Бродівського району, було організовано і проведено еколого-освітній захід «Бережи природу – бо вона від Бога!!!».

Захід розпочався із молебня, який відправлявся у церкві разом із дітьми, де отець Ярослав поблагословив дітей, для успішного навчання у новому навчальному році.

Одразу після спільної молитви, діти зібралися на подвір’ї біля школи, де для учасників заходу було продемонстровано презентацію на тему «Бережи природу – бо вона від Бога», з якої діти дізнались про чарівний світ природи, про те що її потрібно оберігати, та любити. Діти уважно слухали і дивились, таа задавали запитання які виникали в них під час перегляду, на які отримували змістовні відповідь від фахівця.

Після презентації діти мали можливість взяти участь у конкурсі малюнка «Бережімо красу природи разом!!!», де вони себе активно проявили. Найкращі роботи були нагороджені призами.

По закінчені конкурсу малюнка було продемонстровано презентацію про НПП «Північне Поділля» з якої діти дізналися де знаходиться парк, а також яку діяльність здійснює. Могли побачити з даної презентації і чудові краєвиди які знаходяться на території парку і рідкісні рослини і тварини які поширені на території «Північного Поділля». Діти були дуже зацікавлені переглядом презентації, адже вони дізналися багато нового для себе.

Наступним етапом заходу, було проведення «Козацьких забав» в яких брали участь дві команди «Лілія » та «Ромашка». Усі команди завзято та активно змагалися за перемогу, проте її здобула команда «Лілія». Усіх учасників команди-переможця було нагороджено почесними грамотами.

Після козацьких забав було проведено танцювальну руханку, від якої діти отримали масу задоволення та позитивних вражень.

На завершення заходу отець Ярослав приготував для всіх учасників смачний козацький куліш, яким діти із задоволенням смакували.

Усі діти, були дуже задоволені від проведеного заходу, тому вони виявили бажання зустрітися ще раз. Тому працівники парку найближчим часом відвідають парафію.

«Бережи природу – бо вона від Бога»

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест