«БАРВІНКОВЕ ДИВО» – ЕКОЛОГО-ОСВІТНІЙ ЗАХІД ДЛЯ ДІТЕЙ ПАРАФІЇ ЦЕРКВИ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО, ЩО У СЕЛІ ВЕРБІВЧИК

21.06.2018 admin Новини

8 червня 2018 року працівники відділу еколого-освітньої роботи та працівники відділу рекреації та туризму спільно із отцем Ярославом Войтівим організували та провели еколого-освітній захід «Барвінкове диве» для дітей парафії церкви Воскресіння Христового, що у селі Вербівчик, Бродівського району.
Захід розпочався зі спільної молитви громади біля місцевої каплички. По закінченню молитви діти разом зі своїми батьками пішли виплітати віночки під лісок, який належить до території НПП «Північне Поділля».
Еко-освітяни розповіли про традиції свята Пресвятої Євхаристії, про квіти, які вплітають у віночки та про їх символічне значення. Еко-наставники наголосила на тому, що віночки плетуться з цілющих трав, які якраз до середини червня набирають своїх чудодійних властивостей. Висушені освячені вінки служать оберегом. Їх використовують в лікувальних цілях як щодо людей, так і для домашніх тварин. У свої віночки дітвора вплітала чебрець, ромашку, м’яту, очиток їдкий, деревій та інші корисні рослини. Дівчата із захопленням плели віночки, а ось хлопцям вони одразу не вдавались, але вони із завзяттям старались і у них вийшли чудові вироби із квітів, які діти понесуть в неділю на освячення до місцевого храму.
Опісля проведення майстер-класу дітвора грала ігри, в той час як о.Ярослав готував смачний куліш. Після активних ігор усі з апетитом смакували куліш та картоплю, і опісля обідню пору учасники заходу повернулася до своїх домівок.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест