7 квітня – Всесвітній день здоров’я

05.04.2013 admin Екоосвіта

1290537803_hels2Щорічно Всесвітній день здоров’я відзначається 7 квітня у день заснування ВООЗ. 

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я – решта все додасться», – так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди  рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність.

Зв’язок людини з навколишнім середовищем надзвичайно складний і різноманітний. Від якості цього середовища залежать умови праці і здоров’я людини. . У людей, що живуть у великих містах або біля великих заводів і фабрик здоров’я набагато гірше ніж у людей, що живуть в сільській місцевості. По-перше, у городян забруднене повітря , в ньому багато шкідливих викидів, а в сільській місцевості, що знаходиться поблизу озера чи лісу  повітря набагато чистіше. Внаслідок цього у городян значно частіше зустрічаються серцево-судинні захворювання, онкологічні .

Кращий спосіб влаштувати профілактику своєму самопочуттю – це раз у тиждень йти  на прогулянку в парк чи у ліс, на рибалку чи просто поніжитись на сонці.  Відвідати той куточок природи, де чисте повітря, барвисті пейзажі і яскраве сонце. Здоров’я у нас одне і його треба берегти.

Варто пам’ятати:

На здоров’я людини впливає природне середовище, в якому вона живе. Вплив цей залежить від особливостей води, яку вона п’є, грунту, на якому виростають овочі і фрукти і які вона споживає. Нестача тих чи інших мікроелементів в організмі людини може призвести до різних захворювань. Позначаються на здоров’ї людини добові і сезонні ритми Землі, періодичність сонячної радіації.

 Тож бережімо своє здоров’я, дбаймо про нього і не забуваймо про все, що оточує нас навколо!!!

7 квітня - Всесвітній день здоров’я

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест