Відбулась презентаційна зустріч природоохоронців НПП «Північне Поділля» з вихованцями дитячого будинку «Рідний дім»

31.08.2017 admin ЕкоосвітаНовини

29 серпня 2017 року працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч з вихованцями  Золочівського дитячого будинку «Рідний дім», що у селі Сасів Золочівського району Львівської області.

Для того, щоб краще розуміти діяльність природоохоронних установ, учасникам табору було представлено розповідь про початок заповідної справи на території України, про перший заповідний об’єкт в Європі – «Пам’яку Пеняцьку». Вихованці дитячого будинку усвідомили, що природа потребувала бережливого ставлення людини до неї і у 19 ст. і потребує  у наш час.

Спершу юних слухачів було ознайомлено з основними напрямками діяльності  НПП «Північне Поділля», роботу його відділів, а для кращого сприйняття сказаного, діти мали можливість переглянути мультимедійну презентацію. Опісля працівники відділу рекреації та туризму повели діток віртуальною екскурсією туристичними маршрутами. Прекрасні фотографії  природних та штучних об’єктів викликали у дітей неабияке захоплення. Для них цікаво було споглядати і монастир на Святій горі і музей-криївку у селі Гавареччина. А ось скеля Триніг для юних слухачів була чимось надзвичайно незвіданим та викликала хвилю здивувань, що поруч є такі чудово-незвідані місця.

На закінчення заходу діти отримали інформаційні буклети про діяльність НПП «Північне Поділля», а щире дитяче «дякую», яке вони промовили всі разом для працівників природоохоронної установи, додало ще більшого розуміння того, що майбутнє все таки залежить від сьогодення.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест