22 квітня Всесвітній день Землі

22.04.2015 admin ЕкоосвітаНовини

ЗемляЩорічно 22 квітня по всій планеті відзначається Всесвітній день землі. Саме цього дня у різних куточках нашої планети небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві й у той же час корисні заходи, спрямовані на збільшення чистоти і відповідальності.

Засновником Дня землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який у 1872 році запропонував відзначати день, присвячений озелененню навколишнього середовища. Пропозицію було схвалено і вона отримала широку підтримку.

На міжнародному рівні День землі почали відзначати з 1990 року. Саме тоді про це свято вперше почули і в Україні. А вже через 2 роки День землі почали відзначати в нашій державі як день захисту природи та акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем планети.

У той рік безліч стрічок з написами і малюнками були пронесені по всій Землі. З них склали прапор земної кулі площею 660 кв. м, який символізував єдність людей в турботі про майбутнє планети і закликав ставитися з повагою до довкілля.

У цей день кожен мешканець планети має можливість зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.

Національний природний парк «Північне Поділля» закликає усіх небайдужих до збереження навколишнього середовища, долучитися до цього глобального дійства і, хоч маленьким вчинком, та все ж таки внести свою лепту в збереження природного довкілля рідного краю.

З огляду на екологічні проблеми сьогодення, відділом еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» було проведено цикл еко-уроків на тему «Шкідливий вплив використаних батарейок на довкілля» для школярів Бродівського та Золочівського районів та інших еко-заходів щодо збереження природного довкілля.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест