12 Жовтня, 2022
ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО РОЗШИРЕННЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ОСЕРЕДКІВ У ПІДНІЖЖІ ГОРИ «ТРИНІГ»
У середу, 12 жовтня, в.о. директора Національного природного парку Мирослава Єргуньова провела робочу зустріч із головою Підкамінської територіальної громади Богданом Бутинським. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо розширення рекреаційних осередків та додаткового їх облаштування на території Комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», що розташовується у межах земель Підкамінеччини. Також, під час зустрічі обумовлювалися можливості адміністрації Підкамінської […]


