22 Вересня, 2022
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЕЗ АВТОМОБІЛІВ
22 вересня – у цей осінній день заради збереження довкілля та здоров’я, люди використовують громадський транспорт, велосипеди чи взагалі стають пішоходами. Мета цього заходу – привернути увагу до забруднення повітря, шумового навантаження, а також стресів, травм і сметрей внаслідок автомобільних аварій. Це можливість кожному водію (і, звісно їхніх пасажирів) пересісти хоч на один день на […]


