3 Травня, 2022
СПІЛКУВАННЯ З ПРИРОДОЮ
СПІЛКУВАННЯ З ПРИРОДОЮ – найкращий спосіб зняти тривогу, напругу. Це можливість знайти гармонію та набратися життєвих сил. Адже мандрувати, пізнавати свій край, завжди цікаво! І дуже втішно, коли мандрівники #МиколаХилюк відкривають для себе незвідані куточки природи національного природного парку «Північне Поділля». Фотозвіт відвідувачів парку із «Синіх вікон» у період ранньої весни.


