ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РЕЙНДЖЕРА (WORLD RANGER DAY)

31.07.2023 admin Новини

Всесвітній день рейнджера (World Ranger Day), або День паркового рейнджера, що відзначається щорічно 31 липня, заснований у 2007 році Міжнародною федерацією рейнджерів (International Ranger Federation, IRF), щоб відзначити внесок паркових рейнджерів в охорону природи і вшанувати пам’ять загиблих рейнджерів в ході виконання своєї служби.

Парковий рейнджер (рейнджер парку) – це фахівець, який займається захистом і збереженням природоохоронних зон, диких тварин і середовища їх проживання від браконьєрів і зовнішніх посягань.

Сьогодні інспектор ПЗФ НПП «Північне Поділля» – Руслан Нарок захищає нашу Вітчизну від московського агресора на східному фронті України.Бажаємо йому сили духу, мужності, Божої опіки та швидкого повернення з Перемогою!
Випадок з робочих буднів.

То був звичайний робочий день інспектора з охорони природно-заповідного фонду НПП «Північне Поділля» Руслана Нарока. Здійснюючи обхід однієї із природоохоронних ділянок він зустрів сімейство борсуків – двох малюків і їхню маму. Шанс зустріти борсука в світлу годину доби є досить незначним адже, як відомо, борсуки проводять активну частину свого життя у нічну пору. Інспектор Руслан Нарок навіть зумів це сімейство лісових мешканців зафіксувати на камеру мобільного телефону.

Сьогодні інспектор ПЗФ НПП «Північне Поділля» захищає нашу Вітчизну від московського агресора на східному фронті України.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест