БЕРЕЖИ ПЛАНЕТУ! БЕРЕЖИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ! САМЕ ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ НАШЕ МАЙБУТНЄ!

05.06.2023 Паньків Сергій Новини

Людина – частина природи, мала, але вплив на природу надзвичайно великий! Важко визначити, коли саме людина почала піклуватися про природу. Мабуть, з часів стародавньої цивілізації. Господарська діяльність призвела до значних змін довкілля. І зміни ці здебільшого негативні.

Щорічно 5 червня відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. Цього дня 1972 року в Стокгольмі відбулася Конференція Організації Об’єднаних Націй з проблем довкілля, на якій були присутні представники 113 держав. Наслідком її стало створення Програми ООН з довкілля (ЮНЕП). Офіційно Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН на 27-сесії 15 грудня 1972 року. Також була заснована нова організація в системі ООН – Програма ООН з навколишнього середовища, під егідою якої з того часу і відзначається всім світовим співтовариством День охорони навколишнього середовища.

Національним природним парком «Північне Поділля» проведено ряд заходів, приурочених такій важливій даті. Це веломандрівки, екоквести, еколого- пізнавальні подорожі, екоуроки, під час яких акцент було зроблено на проблемах збереження довкілля, важливості відповідального ставленні кожного жителя планети за стан довкілля, збереження природних ресурсів для майбутніх поколінь.

Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Разом ми здатні зробити довкілля кращим !!! 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест