A МЕНИЧ ВСЕ ВАБИТЬ МАНДРІВНИКІВ СВОЄЮ ПІДСНІЖНОЮ КРАСОЮ

11.03.2024 admin Новини

Нещодавно, 10 березня, екологічну стежку «Дивосвіт Менича» Національного природного парку «Північне Поділля» знову відвідала група мандрівників зі Львова, у числи яких було немало школярів та студентів. Проходячи шляхом екологічної стежини, туристи мали унікальну нагоду споглядати, як в природніх умовах зростає підсніжник звичайний – рослина, що занесена до Червоної книги України, милуватися його розквітлими квіточками, фотографувати та слухати розповіді інтерпретаторів природи відділу рекреації установи про первоцвіти.

Окрім, підсніжника звичайного, відвідувачі НПП «Північне Поділля» споглядали місцеву вічнозелену ліану – плющ звичайний та блакитні квіточки печіночниці, які, у цю пору, рясно розквітли поміж білими підсніжниками.
Перебуваючи на найвищій точці гори Менич, львівські мандрівники могли звідти бачити два славнозвісних на Львівщині історичні замки – Підгорецький та Олеський, оглянути нори лисиць та борсуків і слухати розповіді природоохоронців про географічні особливості цього несказанно мальовничого куточка східної Львівщини.

У післяобідню пору, сповнені приємних вражень від спілкування із автентичною природою та наснаги, мандрівники зі Львова повернулися до свого рідного міста.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест