8 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МІГРУЮЧИХ ПТАХІВ!

09.05.2021 admin Новини

“Співай, літай, ширяй – як птах!” – тема цьогорічного Всесвітнього дня перелітних птахів, щорічної глобальної кампанії, присвяченої підвищенню обізнаності про перелітних птахів та необхідності міжнародної співпраці для їх збереження.

Мігруючі птахи – це птахи, які кожного року змушені відлітати в інші місцевості в зв’язку з похолоданням та нестачею їжі. Перельоти – це велике випробування в житті птахів, вони сильно стомлюються і виснажуються, багато з них гине. Весною ми очікуємо прильоту ластівок, як вісників весни, а восени з сумом проводжаємо зграї журавлів.

До перелітних птахів нашої місцевості належать: журавель сірий, лелека білий та чорний, канюк звичайний, чапля сіра, лебідь-шипун, підорлик малий, деркач, курочка водяна, голуб-синяк, горлиця звичайна, зозуля звичайна, дрімлюга, ластівка берегова, сільська та міська, плиска біла, жовта та багато інших.

Відзначання Всесвітнього дня мігруючих птахів — це глобальна кампанія, мета якої полягає в тому, щоб розширити знання про мігруючих птахів, їх місцях проживання та шляхах пересування. Численні заходи Дня що проходять у різних куточках Землі, закликають зберігати місця проживання мігруючих птахів по всьому світу. Долучімось до цього і ми!

На зображенні може бути: птах та природа

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест