21 СЕРПНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН

20.08.2021 admin Новини

НПП «Північне Поділля» не може стояти осторонь проблем суспільства, у якому живе. Фахівцями з екоосвіти було проведено соціологічне опитування «Ставлення громадян до проблеми безпритульних тварин». Дані не є репрезентативними і вони не обов’язково презентують громадську думку в цілому.

В опитуванні взяли участь 61 людина. На перше запитання, як ви ставитесь до безпритульних тварин на вулицях вашого населеного пункту 56% опитуваних люблять тварин, та інколи їх підгодовують, 41% – вважають безпритульних собак небезпечними, та що їм не місце у місті (селі), 3% байдужі до безпритульних тварин.

На друге запитання, як ви вважаєте, хто повинен займатися зменшенням кількості безпритульних тварин 77% опитуваних вважають, що проблемою повинна займатися адміністрація, 11% – волонтери, 3% – адміністрація і волонтери, 7% – мисливці та 2% вважають, що ніхто.

На трете запитання, чи знаєте ви, куди треба звертатися, якщо людину покусає безпритульна тварина більшість населення 85,5% відповіли до лікарні чи травмпункту, 1,5% населення вважають, що до поліції і лікарні, 1,5% – до поліції та адміністрації, 3% – до ветеринарної установи, 1, 5 % – до ветеринарної установи і лікарні, 7% – не знають або вважають, що нікуди звертатися непотрібно.

На четверте запитання, як ви вважаєте, на які цілі, владі міста (села) треба витратити бюджетні кошти для зменшення кількості безпритульних собак 56% опитуваних вважають, що на стерилізацію, щеплення від сказу та облік тварин, 34,5% – на будівництво притулку для тварин, 8% – на стерилізацію, на щеплення від сказу та облік тварин і будівництво притулку для тварин, 1,5% вважають, що не треба витрачати кошти на тварин.

На п’яте запитання, як на вашу думку, зменшити кількість безпритульних тварин 43% вважають, що потрібно створити притулки для тварин, 44% – стерилізувати тварин, 8% – стерилізувати і відкривати притулки, 2% – стерилізувати і вистрілювати, 3%- схильні вистрілювати тварин.

На шосте запитання, чи відомо вам про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами 82 %- сказали «так, відомо», 18% – «частково, ознайомлений».

Хворі, брудні, нещасні тварини потребують нашої допомоги! Але йдучи додому, втомлені люди просто не звертають на них жодної уваги. А якщо навіть і звертають, то не мають можливості допомогти, вилікувати або забрати додому.

НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ ДО ЧОТИРИЛАПИХ ДРУЗІВ!!!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест