І ЗНОВУ МАЖОРНИЙ ПІСКОВИК «ТРИНІГ» ЗУСТРІЧАЄ СВОЇХ ЮНИХ МАНДРІВНИКІВ

26.06.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

 

У неділю, 26 червня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели рекреаційну краєзнавчу мандрівку для вихованців громадської спільноти, відомої як «Корпоративне наставництво. АІС-Броди» (спільнота Св.Вікентія де Поля), по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг», що прокладений по території однойменної комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи.

Під час мандрівки дітвора та їхні наставники мали неабияку нагоду ознайомитися із природними та рукотворними об’єктами цієї природоохоронної ділянки. Зокрема юні мандрівники оглянули як зростає плющ звичайний, дізнатися від інтерпретаторів природи НПП «Північне Поділля» про особливості тієї рослини та послухати епічні легенди, пов’язані із цією рослиною.

На іншій зупинці тур.маршруту школярі-туристи оглянули водне джерело, послухали розповіді про вододіли Брідського краю та посмакували прохолодної кришталево-чистої джерельної водиці.

Також упродовж мандрівки юні мандрівники любувалися ошатними буковими лісостанами, обнімали та притулялися до масивних стовбурів буків-патріархів, слухали розповіді про розмаїття флори і фауни Комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг».

Однак, найбільше дітворі сподобалися масивні закам’янілі пісковики – мегаліти всіляких химерних форм, що залишилися нам у спадок від архаїчних часів із дна Сарматського моря. А ще особливу увагу юних туристів привернула печера-грот дохристиянського періоду.

І, як зазвичай буває, після мандрівки дітвора із задоволенням смакувала картоплю і сосиски, приготовлені у природніх умовах на відкритому вогнищі.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест