Інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли студентам-педагогам про біорізноманіття та туристичний потенціал парку

11.09.2019 admin Новини

11 вересня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича природничо-краєзнавчу лекцію із використанням мультимедійних презентацій на предмет біорізноманіття та цікавих природних і штучних об’єктів, яких чимало на на заповідних територіях установи.
Під час лекції інтерпретатори природи розповіли студентам-педагогам про рослинне видове багатство, яке тут трапляється, зокрема й про ті рослини, які потребують особливої уваги з боку людей, та значаться у Червоній книзі України.
Також студенти мали нагоду почути про геологічні, географічні, історико-культурні пам’ятки, що розташовуються упродовж туристичних маршрутів, напрацьованих працівниками НПП «Північне Поділля».
Особливу увагу в розповіді про туристичний потенціал НПП «Піфвнічне Поділля», інтерпретаторами природи було зроблено на, образно кажучи, класичному туризмі, методом якого працівники відділу рекреації та туризму установи надають рекреаційні послуги для усіх бажаючих поспілкуватися із живою автентичною природою.
Завершився природничо-пізнавальний захід закликом студентської молоді до мандрівок мальовничими просторами рідного краю. Також працівники парку роздали студентам-педагогам буклети з інформацією про найпопулярніші краєзнавчо-пізнавальні туристичні маршрути, якими полюбляють мандрувати туристи усіх вікових категорій.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест