ШКОЛЯРІ СЕЛА ЛУЧКІВЦІ РОЗПОЧАЛИ ЛІТНІ КАНІКУЛИ МАНДРІВКОЮ ТУРИСТИЧНИМ ШЛЯХОМ «ТРИНІГ»

03.06.2024 admin НовиниРекреація

В понеділок, 3 червня, школярі старших класів школи села Лучківці Заболотцівської громади Золочівського району, розпочали свої літні канікули із мандрівки по туристичному шляху, що пролягає територією комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» Національного природного парку «Північне Поділля».

Розпочалася краєзнавчо-пізнавальна рекреаційна мандрівка з ознайомлення юних туристів із ботанічними та географічними особливостями природоохоронної території. Зокрема школярі багато цікавого дізналися про біологічне розмаїття цієї ділянки, оглянули джерело, що є одним із витоків річки Стир, побували в ошатних букових лісостанах, де інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля», які були гідами-провідниками для юних мандрівників, розповіли дітворі багато цікавого про дерева-буки та показали як виглядають кількасотлітні буки-патріархи, яких дітвора залюбки торкалася своїми руками.

На інших ділянках маршруту мандруюча дітвора із захопленням оглядала геологічні об’єкти – так звані мегаліти всіляких химерних форм, що вийшли на поверхню кілька мільйонів років тому із дна архаїчного Сарматського моря. Найбільше школярам сподобалися закам’янілі останці із назвами «Триніг» – велетенська кам’яна глиба у вигляді лагідного звіра на трьох опорах, «Мертва голова» – закам’янілий пісковик у вигляді понівеченої людської голови, тощо.

Завершилася мандрівка для школярів невеликим розважальним пікніком на відповідній рекреаційній локації у затінку високого лісу.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест