ШКОЛЯРІ З БРОДІВЩИНИ ЗДІЙСНИЛИ ЕКСКУРСІЮ ДО МАЙСТЕРНІ МИТЦЯ-ГОНЧАРЯ

14.06.2019 admin Новини

На запрошення дирекції Білявцівського НВК, що у Бродівському районі, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели краєзнавчо-етнічну мандрівку для школярів та їх наставників по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Святогірський».
Розпочалась мандрівка з відвідин майстерні митця-гончаря у славнозвісному селі Гавареччина, де школярі дізналися багато цікавого про гончарство та гаварецьку кераміку. Також митець-гончар провів для юних мандрівників майстер-клас з виготовлення глиняних виробів, під час якого кожен школяр майв нагоду за гончарним кругом власноруч виготовити керамічний виріб.
Окрім того у Гавареччині шкільна дітвора оглянула історичну криницю цікавої конструкції та відвідала Криївку-музей воїнів УПА, що в околичному гаварецькому лісі.
Завершилась мандрівка для Білявцівських школярів відвідинами Святогірського монахського скиту Покладання ризи Пресвятої Богородиці ПЦУ, що величаво розкинувся на самій вершині Святої Гори, яка належить до заповідних ділянок НПП «Північне Поділля».

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест