ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

03.04.2023 admin ЕкоосвітаНовини

Великдень святкують у всьому світі. Назвати цей день рядовим святом було б неправильно, адже воно вважається культовою подією світової історії та головним днем ​​у році для всіх православних християн. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння заведено наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов’язане з ним. Та й традиції залишаються незмінними. І це не може не тішити, адже саме вони підтримують той тендітний зв’язок між поколіннями, додають надії.

У нас, у Національний природний парк “Північне Поділля”, теж вже сформувалися свої Великодні традиції. Так щороку екоосвітяни проводять цикл занять “Традиції та звичаї святкування Великодня в Україні” та майстерки з виготовлення великодніх свічок з вощини, а в цьому році вони у формі писанки.Завдяки цьому діти дізнаються більше про давні та сучасні традиції святкування Великодня, про історію свята та його значення для українського народу. А ще учні отримають необхідні знання та безліч цікавих ідей для створення власних великодніх поробок.

У Комарівському ЗЗСО І-ІІ ступенів панувала особлива святкова атмосфера. Учні захопливо слухали розповідь екоосвітян та повчальне слово настоятеля місцевої церкви о.Руслана Жигіля, який благословив усіх на добрий початок виготовлення великодньої свічки.

НАША ВІРА У ДОБРО І БОЖУ ЛАСКУ, ЯКА ОБЕРІГАЄ КОЖНОГО НАШОГО ВОЇНА, НЕЗЛАМНА!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест