ФОРПОСТИ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ЯК ПРОДУЦЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

24.04.2020 admin Новини

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1-4.jpg

23 квітня працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» здійснили робочу мандрівку з метою вивчення фортифікаційних об’єктів Першої світової війни як об’єктів, що можуть слугувати продуцентом для провадження рекреаційно-туристичної діяльності.
Під час обстеження об’єктів фортифікаційно-оборонних споруд, фахівці з рекреації НПП «Північне Поділля» оглянули та занесли на топографічну карту низку бліндажів та ДОТів того буремного воєнного періоду.
Слід відзначити, що на заповідних територіях установи таких об’єктів є обмаль, а точніше – одиниці. Їх більше трапляється в лісових масивах Бродівського держлісгоспу, ділянки якого межують із територіями НПП «Північне Поділля».
Проте, усі ці історичні об’єкти заслуговують особливої уваги мандрівників, які цікавляться Першою світовою. Відтак, працівники відділу рекреації НПП «Північне Поділля» взяли собі за мету створення проєкту веломаршруту, який був би цікавим для кожного, хто цікавиться історичними воєнними подіями столітньої давності, що мали місце на теренах Бродівщини.
Отже, пропонуємо у фотосвітлинах нашим потенційним мандрівникам фортифікаційні об’єкти Першої світової війни і запрошуємо до мандрівок.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест