ФОРПОСТИ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ЯК ЕЛЕМЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

23.04.2020 admin Рекреація

23 квітня працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» здійснили робочу мандрівку з метою вивчення фортифікаційних споруд Першої світової війни як об’єктів, що можуть слугувати привабою для проведення рекреаційно-туристичної діяльності у Парку.
Під час обстеження військових позицій фахівці з рекреації НПП «Північне Поділля» оглянули та занесли на топографічну карту низку бліндажів та ДОТів того буремного воєнного періоду.
Слід відзначити, що на заповідних територіях установи таких об’єктів є обмаль, а точніше – одиниці. Частина їх трапляється також у лісових масивах Бродівського держлісгоспу, ділянки якого межують із територіями НПП «Північне Поділля».
Усі ці історичні об’єкти заслуговують особливої уваги мандрівників, які цікавляться Першою світовою. Відтак, працівники відділу рекреації НПП «Північне Поділля» хочуть створити проєкт експериментального веломаршруту, який був би цікавим для кожного, хто цікавиться історичними воєнними подіями столітньої давності, що мали місце на теренах Бродівщини.
Тому пропонуємо для огляду на фотосвітлинах потенційним відвідувачам Парку фортифікаційні об’єкти Першої світової війни і запрошуємо до спільних незабутніх подорожей.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест