ФОРМУЄМО У МОЛОДДІ ВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ДОВКІЛЛЯ

07.11.2022 admin ЕкоосвітаНовини

Проведення зустрічей з молоддю є важливим елементом екологічної освіти, що дає змогу почути практичні поради щодо збереження навколишнього середовища та природокористування, дізнатися про актуальні екологічні проблеми, привернути увагу до розв’язання тих, чи інших екологічних задач.

Нещодавно відбулася зустріч працівників національного природного парку “Північне Поділля”з студентами групи П-23 спеціальності 013 “Початкова освіта” Бродівського фахового педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича, курсовий керівник Богданна Багай.

Метою зустрічі було ознайомити майбутніх вчителів з основними напрямами діяльності Парку, як однієї з природоохоронних установ Золочівського району, обговорити можливості і перспективи подальшої співпраці.

Також студенти мали змогу обговорити з працівниками Парку теми: “Чому важливо спостерігати за птахами” та “Антропогенний вплив на тваринний світ” та зробили висновок, що проблема збереження тваринного світу сьогодні є важливою та актуальною.

І, звичайно, побували на віртуальній мандрівці гідрологічним заказником “Пониківський” та поринули у пташинний світ Пониківського краю!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест