Фахівці з туризму НПП «Північне Поділля» взяли участь у проведенні другого етапу дитячої спортивно-туристичної гри «Ватра»

25.09.2019 admin Новини

25 вересня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», на запрошення вчителів Бродівської гімназії ім. Івана Труша, взяли участь в організації та проведенні другого етапу дитячої спортивно-туристичної гри «Ватра», який проводився серед гімназистів 2-х класів.

Розпочався спортивно-туристичний захід мандрівкою, яку для гімназійної дітвори провели працівники НПП «Північне Поділля» по краєзнавчому екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг», що пролягає по території парку.

Під час мандрівки інтерпретатори природи відділу рекреації та туризму ознайомили юних мандрівників із багатьма атракціями, які стрічаються упродовж маршруту. Зокрема гімназисти оглянули джерело, що інтенсивно б’є на поверхню кришталево-чистою водицею і є одним із витоків річки Стир. Також юні мандрівники побачили залишки військових фортифікаційних споруд періоду Другої світової війни, багатолітні вікові дерева в охайному буковому лісостані, ознайомилися із тваринним світом цієї заповідної території тощо. Однак, найбільше гімназистам-мандрівникам сподобалися мільйонлітні кам’яні останці всіляких химерних форм, як, наприклад, закам’янілий пісковик, що стоїть на трьох опорах у вигляді лагідного звіра і має назву «Триніг».

Після мандрівки, на степовій поляні у підніжжі гори Збараж, відбулися всілякі спортивні розваги із м’ячем, краєзнавчі та пісенні вікторини тощо.

Після завершення всіляких розваг та ігор юні мандрівники залюбки ласували свіжоприготовленим на відкритому вогні кулішем, який видався кожному дуже й дуже смачним.

Спортивно-туристичну гру «Ватра», що відбулась серед гімназистів, було проведено у рамках туристичного тижня, який працівники відділу рекреації та туризму започаткували у понеділок, 23 вересня, й приурочили до Дня туризму в Україні.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест