ФАХІВЦІ З ТУРИЗМУ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ СЕЗОННЕ ОБСТЕЖЕННЯ ТУРМАРШРУТУ «МАРКІЯНОВІ МІСЦЯ»

04.06.2019 admin Новини

У вівторок, 4 червня, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели сезонне обстеження екологічно-пізнавального, етнологічного туристичного маршруту «Маркіянові місця», що пролягає через заповідні ділянки установи.

Відтак, в процесі обстеження фахівці з рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» оглянули фізичний стан величного пам’ятного хреста на честь Будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича, який розташовується на славнозвісні Підлисецькій горі Білій.

Також працівники відділу рекреації та туризму установи оглянули природні туристичні атракції, зокрема «болото дикої свині», багатолітні буки-патріархи, а також кам’яні штольні довоєнного періоду та розкопи бліндажів Другої світової війни.

Окрім того природоохоронці побували біля музею-криївки воїнів УПА та поспілкувалися із майстром-гончарем у славнозвісному селі Гавареччина. А ще працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» облаштували QR-коди, із посиланнями на офіційний веб-сайт установи, на інформаційних стендах, що в околицях заповідних ділянок. Відтак, тепер кожен турист, який мандрує самостійно, має унікальну нагоду, використовуючи смартфон,  отримати детальну інформацію про турмаршрут «Маркіянові місця» та його атракції.

 

 

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест