Фахівці з туризму НПП «Північне Поділля» провели мандрівку для бродівських гімназистів та їх ровесників із Луганщини

21.10.2019 admin Новини

21 жовтня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели екологічно-пізнавальну мандрівку для гімназистів 5-7 (9-11) класів Бродівської гімназії та їх ровесників із містечка Білокуракине Луганської області. Мандрівка відбулась по туристичному маршруті, що прокладений по території Комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», яка у складі заповідних ділянок установи.

Під час мандрівки школярі оглянули ошатні букові лісостани пам’ятки природи та мільйонлітні кам’яні останці, що залишились від часів архаїчного Самрматського моря, зокрема такі із них, як «Триніг» – закам’янілий пісковик на трьох опорах, «Лежачий пес», а також печеру-грот ­– ритуальний об’єкт язичницького періоду.

Після мандрівки, на мальовничій поляні у підніжжі вершини «Триніг» відбулися спортивно-туристичні розваги, що проводилися у рамках гри із назвою «Патріот». Зокрема школярі змагалися у таких видах як «Навісна переправа», «Спортивний дартс», «Магічний квадрат», «Біг у мішку» тощо.

У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» навчали учасників гри в’язанню туристичних вузлів та орієнтуванню на місцевості за допомогою компаса й пересуванню по азимуту.

А ще команди вправлялися у кулінарних здібностях, зокрема щодо приготування козацького кулішу на відкритому вогні.

У післяобідню пору, сповнені гарних вражень та наснаги від спілкування із живою природою, гімназисти, гості-луганчани та їхні наставники повернулися до Бродів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест