ФАХІВЦІ З РЕКРЕАЦІЇ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ ШКОЛЯРАМ МІСТА ЗОЛОЧІВ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УСТАНОВИ

03.12.2019 admin Новини

2 грудня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», під час зустрічі із школярами 8 класу Золочівської середньої школи №1, презентували рекреаційно-туристичний потенціал природоохоронної установи.
На початку зустрічі фахівчині з рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» розповіли шкільній молоді про історію заповідної справи не лише в Україні, але й у Європі. Багато цікавого школярі дізналися про піонера заповідної справи, графа-природолюба, етнографа, орнітолога, мецената наук Володимира Дідушицького, який в 1886 році вперше у Європі створив природоохоронний резерват на теренах сусідньої Бродівщини із назвою «Пам’ятка Пеняцька». Також працівники парку розповіли школярам про мету створення та діяльність НПП «Північне Поділля».
Проте, найбільше цікавого золочівські школярі дізналися від працівників парку про рекреаційно-туристичний потенціал установи, а також мали нагоду побачити багато цікавих природних та рукотворних об’єктів у мультимедійній презентації.
У завершенні зустрічі працівники відділу рекреації та туризму пдарували школярам буклети про туристичні маршрути установи та друковані календарі у формі природничої тематики.

 

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест