У БАРВАХ СИНЬО-ЖОВТИХ КОЛЬОРІВ СТРІЧАЄ ПАРК СВОЇХ ГОСТЕЙ

09.06.2020 admin Новини

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1.jpg

У день величного християнського свята Трійці Національний природний парк «Північне Поділля» відвідала чергова група рекреантів зі Львова. Цього сонячного святкового по-літньому теплого дня відвідувачі із захопленням споглядали безмежні простори Вороняцького горбогір’я на теренах Бродівщини, спостерігали в бінокль за кружлянням лелек у небі та летом хижого птаха канюка. Потім працівники відділу рекреації НПП «Північне Поділля» провели мандрівників дорогою через заповідні ділянки природоохоронної установи, де гості залюбки слухали мелодійний щебет птаства, вдихали аромати рослинного розмаїття та любувалися квітами, що у синьо-жовтих барвах застелили лісові галявини.
Також того дня гості зі Львова оглянули унікальні карстові водойми «Сині вікна», що поруч із заповідними ділянками НПП «Північне Поділля», пройшлися ошатним буковим лісостаном, споглядали старовинний кам’яний міст овальної форми австро-угорського періоду, що залишився під колишньою, так званою «панською дорогою». А ще фахівці відділу рекреації НПП «Північне Поділля» розповіли любителям дикої автентичної природи про географічні особливості цього краю, зокрема про Головний європейський вододіл, що пролягає поруч, про річки та висоти, а також про історію колишніх сіл, яких уже немає.
В обідню пору усі, досхочу набравшись наснаги та енергії від спілкування із дикою природою, щасливими повернулися до свої автівок, що залишили на околиці села Ясенів Бродівського району.
До речі, це вже друга мандрівка туристичними шляхами через заповідні ділянки НПП «Північне Поділля» за час послаблення карантину на Львівщині. Ця мандрівка, як зазначили гості-львів’яни, видалась прекрасною – було багато сонця, тепла і небесної синяви. Проте, минула мандрівка була, щиро кажучи, романтичною – весь день падав дощ і вода у «Синіх вікнах» була більш насиченою кольорами світлої бірюзи.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест