УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ГЕОТУРИЗМ: ПРАКТИКА І ДОСВІД»

24.10.2022 admin Новини

Минулого тижня, працівники національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Геотуризм: практика і досвід», яка була організована Львівським національним університетом імені Івана Франка та геотуристичною спільнотою “Geoattractions”. Конференція проводилась у період 20-22 жовтня 2022 р.у змішаному форматі.

Конференція була присвячена сучасному стану та перспективам розвитку геотуризму у Східній Європі. Геотуризм (геологічний туризм) достатньо новий вид туризму, який набирає усе більше популярності. На сьогодні пам’ятки неживої природи почали бути об’єктами тематичних екскурсій.

У національному природному парку «Північне Поділля» знаходиться свій цікавий для геотуристів кам’янисте чудо природи із дна архаїчного Сарматського моря – ерозійний останець «Триніг». А мандруючи туристичним маршрутом можна зустріти і інших його кам’янистих «друзів».

Дякуємо за гарну організацію й проведення цікавої та потрібної конференції, за можливість почути цікаві і корисні доповіді, відвідати інтересні віртуальні екскурсії!

Все буде Україна!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест