ТУРОПЕРАТОР “ВІДВІДАЙ” ЗАВІТАВ ДО ДОЛИНИ ПІДСНІЖНИКІВ НПП “ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ”

05.03.2023 admin НовиниРекреаціяРекреація

Сьогодні, 5 березня, група мандрівників від Львівського туроператора “Відвідай” завітали до Долини підсніжників Національного природного парку “Північне Поділля”.

Попри поривчастий холодний вітер та похмуру погоду, працівники відділу рекреації, спільно із колегами із науково-дослідного відділу установи, провели цікаву та пізнавальну мандрівку. Туристів ознайомили з діяльністю НПП “Північне Поділля”, розповіли про історію заповідної справи на території сучасної України, яка бере свій початок від часів славнозвісної “Пам’ятки Пеняцької”-заповідника, створеного у 1886 році на теренах Бродівщини поблизу с. Пеняки (нині Золочівського р-н Львівської обл.) графом-природолюбом Володимиром Дідушицьким. Також фахівці з рекреації НПП “Північне Поділля” розповіли про туристичні атракції парку, які б могли зацікавити потенційних рекреантів.

Тендітні голівки квітів замилували усіх. Кожний крок був обережний і виважений, оскільки цвіли вони – ПІДСНІЖНИКИ. Фото на пам’ять зробили усі. Чекаємо й на інших мандрівників на інших локаціях першоцвітів нашого парку. Бережімо та охороняймо природу рідного краю

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест