ТУРКВЕСТ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ОРИХІВЧИЦЬОГО НВК

05.06.2019 admin Новини

На запрошення вчителя географії Орихівчицького НВК, що у Бродівському районі Львівщини, Богдани Вовк та з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів мандрівку із природознавчим квестом.

Відбувся цей краєзнавчий захід на мальовничих берегах річки Лівий Серет, сформованих із степових схилів, причепурених різнобарв’ям квітів і трав, на самій межі Львівської та Тернопільської областей.

Мандруючи попри річку Малий Серет, у місці, де зазначена річка впадає у Лівий Серет, інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли шкільній дітворі про географічні особливості цього унікального краю, зокрема про Подільські Товтри, знані в народі як Медобори, та наголосили на необхідності оберігати природну красу рідного краю.

Окрім того працівники відділу рекреації та туризму природоохоронної установи навчали школярів орієнтуванню на місцевості за допомогою компаса, зокрема як визначати азимути та рухатися відповідно до них. Потім відбувся квест на природничі теми. А ще шкільна дітвора плела віночки із ромашок та спостерігала за птахами в бінокль – бачили лелек, чепуру велику (селяни її називають білою чаплею), крижнів на річці та хижого канюка високо у небі.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест