Студенти-педагоги здійснили мандрівку по заповідних територіях НПП «Північне Поділля»

25.09.2019 admin Новини

В рамках туристичного тижня, який започаткували минулого понеділка працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», студенти груп П-11, П-12 та Т-11 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича здійснили краєзнавчу екологічно-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті природоохоронної установи «Маркіянові місця».

Розпочалась мандрівка із відвідин музею-садиби будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича, де студентам-педагогам працівники музейного закладу розповіли про нелегке його життя.

Потім студенти-мандрівники здійснили сходження на Підлисецьку гору Білу, яка тепер називається «Гора Маркіяна Шашкевича» і яка належить до заповідних територій НПП «Північне Поділля».  Тут, на самій вершині гори, біля величного пам’ятного хреста, встановленого у 1911 році на честь 100-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича, інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли про шанобливе ставлення Великого Галичанина до природи рідного краю, зокрема й до Підлисецької гори Білої, яку він оспівував у своїй творчості.

Також працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» ознайомили студентів-педагогів із історичними та географічними особливостями цього мальовничого краю. Адже саме тут чи не найчіткіше можна бачити як північний край Подільської височини плавно поєднується із рівниною Малого Полісся. А ще працівники парку розповіли студентам-мандрівникам про Головний європейський вододіл, а також історію та мету створення Національного природного парку «Північне Поділля», його структуру та закликали студентську молодь любити Україну та оберігати природу рідного краю.

Уже у вечірню годину, сповнені гарних вражень та наснаги від спілкування із живою природою, студенти-педагоги та їх наставники повернулися до Бродів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест