СТЕЖКАМИ КРАЮ ГАЛИЧИНИ ТА ВОЛОДИМИРІЇ

10.08.2020 admin Новини

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1.jpg

Працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема відділу рекреації, пропонують шанувальникам екологічних мандрів здійснити рекреаційну веломандрівку територією, де сходиться дві географічні області – північна окраїна Подільської височини та південно-західні рубежі Малого Полісся. В історичному плані ХІХ сторіччя – це територія між Галичиною та Володимирією – такою назвою на географічних картах австрійського періоду названо частину Волині.
Під час веломандрівки рекреанти матимуть змогу оглянути ошатні букові лісостани НПП «Північне Поділля» в околицях сіл Салашка та Боратин Бродівськогого району та побачити стрімкі багатолітні буки-патріархи й поодинокі, у своєму роді унікальні, розлогі дерева.
Однак, як уже описано на офіційному сайті установи в релізі «В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» РОЗПОЧАТО РОБОТУ НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОЄКТУ НОВОГО ВЕЛОМАРШРУТУ» за 22 квітня, найоригінальнішими цікавинками для мандрівників на цій ділянці запроектованого веломаршруту є стародавні криниці – діючі і закинуті, розвалені й оновлені, які знаходяться попри сільську дорогу, що розділяє заповідні території НПП «Північне Поділля» і людські поселення.
Також під час мандрівки рекреанти зможуть полюбуватися прекрасними пейзажами, особливо зі сторони Подільської височини на мальовничу Волинь, де на небокраї можна бачити неозброєним оком місто Радивилів Рівненської області тощо.
Протяжність спроєктованої веломандрівки дорівнює 25 км й розрахована на 5-6 годин. Відтак, бажаючим провести час дозвілля на лоні мальовничої природи, прохання звертатися до адміністрації НПП «Північне Поділля», тел. (03266) 4-40-05, e-mail: park_pp@ukr.net або turyzm.npp@gmail.com

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест