СПІВПРАЦЯ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ІЗ ПЕДАГОГАМИ БРОДІВЩИНИ

23.09.2022 admin Новини

22 вересня 2022р. на базі КУ «Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбувся цікавий навчально-виховний захід. Фахівці НПП «Північне Поділля» взяли активну участь у цьому семінарі- практикумі для вчителів природничого циклу з проблеми використання STEM-освіти у навчанні учнів. Професорка Львівського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Марія Михайлівна Савчин у своєму виступі про значення STEM-освіти в умовах сучасності наголосила, що тісна співпраця освітян із фахівцями НПП «Північне Поділля» є плідною, дає значний виховний та навчальний результат у формуванні екологічної свідомості підростаючого покоління.

В рамках семінару фахівець з еколого-освітньої роботи Шушкевич Н.Д. провела воркшоп, приурочений Міжнародному дню збереження озонового шару. За допомогою постановки проблемних запитань, використовуючи підготовлені роздаткові матеріали та переглядаючи презентацію «Збережи озоновий шар- захисти життя на Землі», учасники заходу шукали найоптимальніші шляхи вирішення важливого завдання, яке стоїть перед людством. Адже збереження озонового шар – це збереження життя на Землі. Педагоги отриману інформацію зможуть використовувати у своїй роботі.

Фахівець відділу рекреації Гнатюк І.В. розповіла присутнім про цікаві екологічно- пізнавальні маршрути парку та запросила у мандрівку. На завершення директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників Антоненко Наталія Володимирівна та консультант Шелест Любов Степанівна подякували та висловили побажання подальшої тісної співпраці із Національним природним парком «Північне Поділля». Учасники дійства із вірою в мирне майбутнє України, зичили мирного неба. Хвилююче, з вірою в Збройні сили України прозвучало: «СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест