СЕЗОННЕ ОБСТЕЖЕННЯ КАРСТОВИХ ВОДОЙМ

26.06.2019 admin Новини

25 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели літнє обстеження карстових водойм «Сині вікна», що поруч із заповідними територіями установи. У порівнянні з весняним обстеженням, вода у карстах частково піднялась і навіть стала більш яскравішою – відновлює свій бірюзовий колір. Хоча, весною її забарвлення було більш зеленішого відтінку і значно мутніше. Це при тім, що у попередні роки 2016-2017, води у карстах «Сині вікна» взагалі не було.
Окрім того, природоохоронці оглянули фізичний стан кам’яних мостів на колишній дорозі австрійського періоду, що викладені у яйцеподібній формі без будь-якого будівельного розчину.
Також під час мандрівки заповідними територіями НПП «Північне Поділля» працівники відділу рекреації та туризму споглядали окремі види орнітофауни, зокрема спостерігали за чаплею сірою, чепурою великою, лелеками, канюками, а також флористичним біорізноманіттям. Неабияк порадували інтерпретаторів природи довколишні ландшафти, у канві яких – гармонійно поєднанні уквітчані луки, яскраво-сині ставки та причепурена поодинокими хмаринками височінь голубого літнього неба.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест