ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ У НПП “ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ” У 2023 РОЦІ

02.05.2023 admin Новини

Гасло Всесвітнього дня охорони праці у 2023 році – «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

З початком повномасштабної збройної агресії рф проти України, яка почалась 24 лютого 2022 р. тисячі працівників втратили можливість працювати у безпечних та здорових умовах праці.

Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в т.ч. смертельно небезпечних чинників, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки України. Україна несе втрати у цій війні і ті втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

Так, за час збройної агресії рф під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 3065 працівників, у т.ч. 520 – зі смертельним наслідком.
Під час ракетних обстрілів внаслідок військової агресії рф та дії вибухових предметів під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 711 працівників, з яких 252 особи – зі смертельним наслідком.

В рамках відзначення Дня охорони праці в Україні у 2023 році в НПП «Північне Поділля» було проведено круглий стіл з працівниками Парку.

Хоча в нашій області не ведуться бойові дії, але у зв’язку з агресією рф можуть бути випадки замінувань, обстріли ракетами, дронами, пожежі.

Наголошено про правила поведінки працівників під час надзвичайних ситуацій (обстрілах з ракет, дронів, під час пожеж та нещасних випадків, а також проведення екскурсій та інших робіт на території НПП, про заборону знаходження поблизу об’єктів цивільної інфраструктури, військових та стратегічних об’єктів. Також наголошено про правила поведінки при виявленні вибухових пристроїв.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників, які загинули на виробництві під час воєнного стану та в мирний час

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест