ПРОВЕДЕНО ОБСТЕЖЕННЯ ФІЗИЧНОГО СТАНУ ПРОЄКТНОГО ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНОГО МАРШРУТУ «БІРЮЗОВА РАПСОДІЯ»

17.05.2023 admin НовиниРекреація

У середу, 17 травня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою, провели фізичне обстеження на предмет безпечних мандрівок по запроєктованому туристично-рекреаційному маршруті «Бірюзова рапсодія», що пролягає через природоохоронні ділянки установи до унікальних карстових водойм, здавен названими «Сині вікна» через яскраво-бірюзовий відтінок води у них.

Під час обстеження, працівники НПП «Північне Поділля» прибрали навислі над проходами туристичного шляху гілки ліщини та вільхи, а також очистили береги водойми від масивного гілля, що нападало внаслідок вітролому.
Окрім того, працівниками Парку було оглянуто стан довколишніх польових доріг, що ведуть до «Синіх вікон» й відмічено їхній якісний стан. Це – завдяки аграріям, які грейдером вирівняли усі вибоїни на дорогах навколо ланів, пасовиськ та поміж ними.

Тож запрошуємо мандрівників, яким цікаво побачити карстові водойми, наповнені водою відтінку яскравої бірюзи, відвідати цей унікальний куточок НПП «Північне Поділля», а також оглянути несказанної краси квіткове біорізноманіття трав, кущів і дерев, якого дуже багато упродовж туристичного шляху.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест