Природоохоронці  НПП «Північне Поділля» посприяли гімназистам у проведенні військово-спортивної гри «Патріот»

13.05.2019 admin Новини

Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», в рамках своєї фахової діяльності, щодо збереження природного довкілля, та на запрошення дирекції Бродівської гімназії ім. Івана Труша, взяли участь у проведенні 5-го заключного етапу військово-спортивної гри «Патріот», що проводиться щорічно серед гімназистів старших класів.

Розпочався патріотичний захід урочистим шикуванням перед будівлею гімназії та проходженням команд стройовим маршем з піснею. Потім усі учасники гри здійснили невеличку мандрівку на територію мисливського господарства «Стир», що у Бродівському районі. Під час мандрівки працівники НПП «Північне Поділля» розповіли гімназистам про природно-географічні особливості західних околиць міста Броди, зокрема про річки, що протікають повз місто, про топоніміку околичних населених пунктів, про географічні зони північної частини Подільської височини і південні межі Малого Полісся, які тут сходяться, тощо.

На території мисливського господарства «Стир» гімназисти-старшокласники мали нагоду почути багато цікавого про звірів, які водяться у місцевих лісостанах, оглянути вольєри з екзотичними птахами та побачити мисливські трофеї уже у вигляді таксидермічних виробів.

Після мандрівки, у лісовому масиві рекреаційної зони «Озерце», що неподалік села Берлин, відбулась основні етапи гри «Патріот», які завчасно були сплановані у вигляді квесту. Кожна команда гімназистів, проходячи зазначений на картах маршрут, на певних зупинках виконувала відповідні завдання, зокрема проявляли свої навички та спритність в побудові циліндричної башти, ходінню на «дерев’яних підборах», проходженні спеціального тунелю, створенню канату із одягу тощо. Також учасники команд демонстрували свої уміння у користуванні компасом на місцевості, відповідали на запитання вікторини та старалися влучити у ціль спеціальними кільцями. А ще кожна команда готовила куліш на відкритому вогнищі й подавала суддівські колегії для оцінювання смакових якостей. Можливо, саме в цьому усі були найкращими.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест