ПРИРОДООХОРОНЦІ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ ЗАПОВІДНОГО УРОЧИЩА «ТУДОРІВ ЛІС»

07.08.2019 admin Новини

6 серпня працівники відділу науки та відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із природоохоронцями Підкамінського науково-дослідного природоохоронного відділення, відповідно доплану роботи, провели чергове обстеження заповідні ділянки урочища «Тудорів ліс», що в околицях сіл Черниця та Боратин Бродівського району Львівщини.
Під час огляду заповідних територій природоохоронці НПП «Північне Поділля» мали нагоду споглядати низку цікавих рослин, а також ошатні букові лісостани та мальовничі степові ділянки, які у своєму стані, образно кажучи, готуються до приходу осені.
У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму оглянули низку цікавих об’єктів, що можуть викликати неабиякий інтерес у потенційних туристів. Зокрема було оглянуто дієві та закинуті криниці періоду австрійського владарювання на цих теренах, залишки військових шанців періоду Першої та Другої світових воєн та інші об’єкти. Географічні координати їх розташування було зафіксовано на GPS-пристрій. Також фахівці з рекреації та туризму природоохоронної установи здійснили мандрівку через гідрологічний заказник «Поникіський», що теж належить до заповідних територій НПП «Північне Поділля». Проходячи берегами, що оточують водойму заказника, природоохоронці мали нагоду споглядати у бінокль багато цікавих птахів, зокрема зграю лисок, крижнів, водяних курочок, сірих чапель, а також хижого канюка, що у плавному леті пильно споглядав на водойму із висоти.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест