ПРИРОДООХОРОНЦІ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВСТАНОВИЛИ ІНФОРМАТИВНИЙ ЩИТ ТА ОНОВИЛИ МЕЖОВІ ЗНАКИ ОХОРОННИХ ТЕРИТОРІЙ ПЗФ

24.03.2022 admin НовиниОхорона


23 березня працівники Підкамінського природоохоронного науково-дослідного відділення Національного природного парку «Північне Поділля», спільно з колегами із відділу рекреації і відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою, встановили інформативний щит на природоохоронній ділянці установи «Ясенівська-19». Адже тут пролягає шлях запроєктованого рекреаційно-туристичного маршруту, що веде до унікальних карстових водойм «Сині вікна», наповнених водою кольору яскравої бірюзи. Інформативний щит встановлено з метою звідомлення мандрівників, які відвідуватимуть водойми, що вони знаходяться на природоохоронній території НПП «Північне Поділля». Відтак, це означає, що необхідно дотримуватися принципів заповідності та збереження природного біорізноманіття.

Також природоохоронці НПП «Північне Поділля» оновили межові природоохоронні знаки на окремих ділянках трьох природоохоронних територій, зокрема й на славнозвісній Комплексній геологічно-ботанічній пам’ятці природи «Триніг».
Окрім того цього дня природоохоронцями Парку, для гніздівель лісових птахів, було облаштовано на деревах більше десятка так званих сов’ятників та синичників.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест