ПРИРОДА – НАШ ДІМ

07.06.2022 admin Новини

Всесвітній день охорони довкілля був заснований Генеральною асамблеєю ООН на її 27-й сесії 15 грудня 1972 року. Також була заснована нова організація в системі ООН — Програма ООН по навколишньому середовищу, під егідою якої з тих пір і відзначається всім світовим співтовариством щорічно День охорони довкілля.

Всесвітній день охорони довкілля є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Ми всі живемо на одній планеті. Забруднюючи природу, ми шкодимо, в першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шлях для покращення навколишнього середовища. Одним із головним завдань природозаповідних організацій є формування екологічного світогляду.

Працівниками еколого-освітнього відділу та відділу рекреації НПП «Північне Поділля» до Всесвітнього дня охорони довкілля з метою формування екологічних знань та екологічного виховання проведено ряд заходів. Захопливим був квест «Природа- наш дім». На галявині біля народного дому у селі Ясенів зібралася дітвора та дорослі. На «станціях» «Заповідна», «Лісова», «Тваринний світ», «Збираємось у мандрівку» та інших учасники виконували завдання, вчилися правильно поводитись у природі. На завершення колективно розробили правила поведінки в довкіллі. Діти разом із батьками надихнулися бажанням зробити навколишнє середовище кращим,і надалі не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.

САМЕ ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ НАШЕ МАЙБУТНЄ, МАЙБУТНЄ НАШОЇ ВІЛЬНОЇ, КВІТУЧОЇ УКРАЇНИ!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест