ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕКРЕАЦІЙНОГО РЕСУРСУ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» СЕРЕД ЛІЦЕЇСТІВ ОЛЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ

06.02.2019 admin Новини

6 лютого працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели мультимедійну презентацію рекреаційного та туристичного потенціалу установи серед ліцеїстів Олеського професійного ліцею, що у Буському районі Львівщини.

Під час заходу, використовуючи відео та фото, працівники парку розповіли ліцеїстам про історію започаткування природно-заповідної справи у Європі та в Україні зокрема, про великого мецената, етнографа, орнітолога графа-природолюба Володимира Дідушицького, який створив перший в Європі природоохоронний резерват «Пам’ятка Пеняцька», а також про сучасну діяльність НПП «Північне Поділля».

Окрім того ліцеїсти мали нагоду подивитися фотослайди, відео та почути розповіді працівників відділу рекреації і туризму про туристичні маршрути, що прокладені по заповідних ділянках парку, про цікаві природні, історично-культурні та сакральні об’єкти, які стрічаються на туристичних маршрутах. Неабияку зацікавленість у юних слухачів-ліцеїстів викликала розповідь працівників парку про народні промисли, які відроджені й розвиваються в межах діяльності установи, зокрема про славнозвісну чорнодимлену гаварецьку кераміку.

У завершенні заходу інтерпретатори природи запросили ліцеїстів до мандрівок по мальовничих заповідних ділянках НПП «Північне Поділля» й закликали оберігати природу рідного краю та любити рідну Україну.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест