ПРЕДСТАВНИКИ БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ» ПРОВЕЛИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

24.07.2023 admin Новини

В понеділок, 24 липня, на запрошення в.о.директора Парку Мирослави Єргуньової, представники Благодійного фонду «Право на захист» провели для працівників Національного природного парку «Північне Поділля» семінар, основною темою якого було питання «Вигорання на робочому місці».

Розпочався тренінг із обговорення теми: «Що таке ресурс?», ознайомлення природоохоронців із так званою пірамідою Маслоу тощо.

Однак, найбільше під час семінару психологиня БФ «Право на захист» Ольга Бурда говорила про «вигорання» на робочому місці – оцей важкий стан виснаження, внаслідок надмірного та тривалого стресу на фізичний, психологічний та емоційний стан людини. У формі діалогу учасники й організатори тренінгу обговорювали так зване «емоційне вигорання» – стан людини, коли одного разу вона втомлюється робити те, що раніше дуже любила робити.

Окремо під час тренінгу обговорювалися й деталізувалися стадії формування «вигорання» на робочому місці, як, наприклад: фізична чи емоційна втома, її наслідки – дратівливість, відраза, злість, ненависть тощо.

Потім слухачі тренінгу пройшли тест на емоційне «вигорання», обговорити його причини, симптоми та можливі наслідки, а також розглянули ключові фактори запобігання «вигоранню» на робочому місці.

Завершився семінар спільним фото представників БФ «Право на захист» та природо охоронців НПП «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест