ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» У БРОДІВСЬКІЙ ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ №1 ПРОВЕЛИ ЕКОЛОГО-ОСВІТНІЙ ЗАХІД «У СВІТІ ДИКИХ ТВАРИН»

12.04.2023 admin ЕкоосвітаНовини

Заняття проводилось у формі екологічної гри, метою якого було розширити знання дітей про життя диких тварин в природних умовах, привернути увагу до збереження природи. Учасниками заходу стали учні 1-А класу, керівник Михалевич Л.Р., та учні групи продовженого дня, вихователь Смагун О.Б..

Учні переглядаючи відео про диких тварин, що водяться у нашому краї, мали можливість ще й почути їхні голоси. До речі, діти приємно вразили своєю обізнаністю з життям диких звірів, розповідаючи про їх повадки та звички.

Школярі отримали «Лист від диких тварин» із завданнями, у якому звірі просили про допомогу. Діти складали описову розповідь про тваринку, відгадували загадки, визначили у кого з лісових мешканців найдовший та найкоротший хвіст, пограли у дидактичну гру «Хто, що їсть?», словесну гру «Допомога, боляче, дуже боляче», повторили правила поведінки у природі, визначили основні закони природи. Своєю кмітливістю і знаннями – «врятували звірят».

Учасники заходу були активними, веселими, а за чудову роботу отримали розмальовки «Веселі звірята».

Пам’ятайте! Людина – частина природи. Знищуємо природу – знищуємо самих себе!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест