ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ПЕДАГОГІВ  ЕТНОЗАХІД «СВЯТО СТРІТЕННЯ В УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЯХ»

07.02.2019 admin Новини

З нагоди чергової річниці створення Національного природного парку «Північне Поділля» працівники відділу рекреації та туризму установи провели для студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича етнозахід «Свято Стрітення в українських традиціях».

Під час заходу фахівці з рекреації розповіли студентам-педагогам про свято Стрітення Господнього, знаного в народі як «Стрічання», «Громиця», «Зимобор», яке християни східного обряду відзначають 15 лютого. Окрім того студенти багато цікавого почерпнули із розповідей працівників парку про прикмети, пов’язані зі святом Стрітення, а також про стрітенську свічку як символ запаленого у душах кожного з нас вогника Божої благодаті.

Після розповідей про врочисті свята Стрітення Господнього відбувся майстер-клас з виготовлення та декорування стрітенської свічки. Студенти власноруч виготовляли свічки з пластинчатої вощини, пропитували гніт парафіном із добавками ароматних речовин та декорували їх різноманітними стрічками, декоративними прикрасами й зеленими гілочками туї,самшиту, ялини.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест