ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З АРХЕОЛОГАМИ ЗАПОВІДНИКА «ДАВНІЙ ПЛІСНЕСЬК»

17.07.2019 admin Новини

17 липня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з відділу культури, національностей, релігій та туризму Бродівської РДА, провели робочу зустріч із археологами та представниками адміністрації історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ», що у Бродівському районі.

Під час зустрічі природоохоронці парку ознайомилися із археологічними роботами, що у ці дні відбуваються на території дитинця літописного городища. Керівник археологічної експедиції, заступник директора історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» Андрій Филипчук розповів гостям цікаві історичні довідки про слов’янський та давньоруський періоди існування Пліснеська, його структуру оборонних валів, побут тогочасних мешканців городища.

Стародавнє городище Пліснесько цікаве працівника рекреації та туризму з огляду його історію та культуру. Адже території заповідника межують із заповідними територіями НПП «Північне Поділля». Відтак, планується спільна тісна співпраця між історичним заповідником та природоохоронною установою.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест