ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ МАНДРІВКУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ БРІДЩИНИ

21.06.2019 admin Новини

У четвер, 13 червня, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів літнього шкільного туристично-краєзнавчого табору «Мандрівник» Конюшківської неповної середньої школи, що у Бродівському районі, екологічно-пізнавальну історико-краєзнавчу мандрівку Підгорецьким краєм.
Розпочалась мандрівка із відвідин історичного Підгорецького монастиря ЧСВВ, що величаво розкинувся поміж заповідних ділянок НПП «Північне Поділля». Тут, в монахській обителі, дітвора помолилась в історичній церкві Св. Онуфрія, оглянула мистецьки виконаний старовинний вівтар, сонячний годинник та досхочу напились студеної водиці із монастирського джерела.
Другим етапом мандрівки був огляд розкішного старовинного Підгорецького замку, збудованого коронним гетьманом Речі Посполитої Станіславом Конєцпольським. Стоячи на одній із терас замку, інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли дітворі про географічні особливості краю, зокрема про північну частину Подільської височини та про Головний європейський вододіл, який пролягає саме через село Підгірці.
А ще того дня Конюшківські школярі-мандрівники побували у Золочівському замку та ознайомилися із природними особливостями Золочівського краю.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест