ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДВІ МАНДРІВКИ ДЛЯ ТУРИСТІВ ЗІ ЛЬВОВА

13.03.2023 admin НовиниРекреація

Надзвичайний день. У неділю, 12 березня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели по екологічній стежці «Дивосвіт Менича» дві екологічно-краєзнавчі мандрівки для туристів зі Львова.

Метою мандрівок для туристів, зорганізованих Львівським туроператором «Відвідай» було ознайомлення мандрівників зі зростанням підсніжника звичайного. До речі, ця унікальна весняна рослинка занесена до Червоної книги України. На теренах НПП «Північне Поділля» підсніжник зростає на багатьох природоохоронних територіях. Однак, ознайомитися із цією рослинкою туристи можуть тільки під час проходження екологічної стежки «Дивосвіт Менича».

Мандруючи екологічною стежиною «Дивосвіт Менича», туристи мали неабияку нагоду побачити як підсніжник зростає у природних умовах, зробити фото на пам’ять, доторкнутися до квіточок тощо, … притім зберігаючи режим природоохорони.

Досхочу налюбувавшись зростанням підсніжника, львівські мандрівники ще побували на вершині гори Менич, де оглянули лисичі нори, побачили нашарування пластів складу континентальної оболонки земної кори у цій місцевості, а також постояли на самому краю північного краю Подільської височини, споглядаючи рівнинні простори на Мале Полісся..
Щасливі, задоволені та повної наснаги від спілкування із живою автентичною природою, львівські мандрівники у післяобідню пору повернулися до своїх домівок.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест