ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕКРЕАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УСТАНОВИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ПЕДАГОГІВ

17.02.2023 admin НовиниРекреаціяРекреація

У четвер, 16 лютого, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з еколого-освітнього відділу, провели для студентів групи Д-21 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича мультимедійну презентацію рекреаційно-туристичного потенціалу природоохоронної установи.

Розпочалася презентація з розповіді про історію створення природоохоронних резерватів у Європі та Україні зокрема, про початківця цієї заповідної справи – славнозвісного графа-природолюба Володимира Дідушицького. Адже саме він першим у Європі, в 1886 році, заснував природоохоронний резерват із назвою «Пам’ятка Пеняцька», що розташовувався у лісовому буковому масиві неподалік села Пеняки на Брідщині.

Також під час мультимедійного показу слайдів працівники НПП «Північне Поділля» детально розповіли студентам-педагогам про найпопулярніші в установі екологічно-пізнавальні туристичні маршрути, що мають назви «Триніг», «Святогірський», «Маркіянові місця», «Бірюзова рапсодія», та про екологічно-освітню стежку «Дивосвіт Менича». В процесі мультимедійної презентації студенти-педагоги мали можливість ознайомитися із найцікавішими природніми та рукотворними об’єктами, які зустрічаються на ділянках вищезазначених туристичних шляхів, побачити на екрані їх форми, структуру тощо й частково почути історичні розповіді та легенди, пов’язані з ними.
У закінченні мультимедійної презентації туристичного потенціалу НПП «Північне Поділля» природоохоронці запросили студентів у найближчу весняно-сонячну днину до спільної мандрівки туристичним шляхам Парку.

Завершилося вищезазначене дійство невеличким майстер-класом із в’язання туристичних вузлів та спільним фото на пам’ять.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест