ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОДОВЖИЛИ РОБОТУ НАД СТВОРЕННЯМ ПІШОГО ТУРМАРШРУТУ В ОКОЛИЧНОМУ ЛІСОМАСИВІ ІСТОРИЧНОГО ЛЯЦЬКОГО

19.10.2022 admin Новини

У вівторок, 18 жовтня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» продовжили роботу над створенням пішого одноденного рекреаційно-туристичного маршруту на природоохоронних ділянках установи, що в околицях історичного села Ляцьке (сьогодні – Червоне), яке розташовується на території Золочівської територіальної громади Львівщини.

У процесі роботи було вивчено рельєфні особливості зазначеної території, зокрема перепади висот, а також обстежено фізичний стан природних та рукотворних об’єктів, що стрічаються на ділянках запроєктованого турмаршруту, які можуть бути цікавими для потенційних відвідувачів. Серед таких об’єктів: виступи геологічних закам’янілих відкладів, високий кам’яний монумент в автентичному буковому лісостані, капличка Хресної Дороги, руїни колишнього костелу австрійського періоду того.

Відповідно до проєкту турмаршрут, напрацьованому працівниками відділу рекреації НПП «Північне Поділля», цей туристичний шлях, за своєю формою, має бути радіальним і його протяжність планово дорівнюватиме майже 7 км.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест