ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ РЕКРЕАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УСТАНОВИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ПЕДАГОГІВ

12.03.2019 admin Новини

12 березня фахівці з рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», у рамках виховної години, презентували рекреаційно-туристичний потенціал установи студентам-юнакам першого курсу групи Т-11 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича.

Під час презентації, використовуючи мультимедійні засоби, працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» розповіли майбутнім педагогам про природні, історико-культурні та сакральні об’єкти, які стрічаються на територіях в межах діяльності установи, заповідні ділянки якої розкинулися у Бродівському, Золочівському та Буському районах Львівщини. Також студенти-педагоги почули багато цікавого про народні промисли, зокрема про славнозвісну гаварецьку чорнодимлену кераміку, витоки якої сягають сивої давнини.

Окрім того працівники НПП «Північне Поділля» ознайомили студентів із структурними підрозділами природоохоронної установи, розповіли про мету її створення та сучасну діяльність.

Завершився природно-виховний захід запрошенням студентів до весняних мандрівок по краєзнавчих туристичних маршрутах Національного природного парку «Північне Поділля», що пролягають по мальовничому Вороняцькому горбогір’ю – окраїною північно-західної сторони Подільської височини.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест